#OOTD

16:30,,Powiedz mi, ilu masz znajomych na Instagramie, a zdecyduję, czy jesteś warta znajomości ze mną...." Do tej pory myślałam, że taki tekst, to jakiś żart. Jednak nie. Sama uwielbiam zarówno Instagrama, jak i Facebooka. Mój dzień zawsze zaczynam od szybkiego przegladania ich zawartości, ale traktuję to tylko i wyłączanie jako źródło kontaktu z innymi, dzielenia się różnymi rzeczami, poszukiwania newsów, a nie oceniania ludzi. Myślałam, że o wartości człowiaka znaczy to, co doświadczył, to co wyznaje, co czuje, co sobą reprezentuje, a nie to, ilu ma znajomych na portalach. Pierwszy taki tekst usłyszałam w Londynie, a drugi raz w Poznaniu. Dawno, dawno temu....gdy ktoś chciał zagadać do nas na ulicy, to mówił ,,hej, co tam"? Dzisiaj natomiast podstawowym pytaniem zaczyna być: ,,siema, ilu masz followersów"? I niestety coraz częściej rozmowy zaczynają się w taki sposób. Wszystko jest dla ludzi i broń boże nie neguję portali społecznościowych, ale trochę przeraża mnie fakt, że dzisiaj nasza wartość postrzegana jest przez liczbę lajków i komentarzy. Zostawiam Was z moją weekendową stylizacją i życzę Wam miłej soboty ;)
Wasza A. 


You Might Also Like

14 komentarze

 1. Oo tak zgadzam się z Tobą w 100 procentach! Tylko dlaceego ludzie tak postępują, czyżby "lajki" powodowały dowartościowanie...eh
  Na szczęscie są jeszcze osoby,które nie mają FB czy Insta, żyją i mają się dobrze :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Patrzę tak na te Twoje adidaski i nie mogę się doczekać kiedy swoje w końcu wyciągnę z pudełka a odłożę botki ;/ Wiosno przybywaj! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. You look so comfy, dear :)
  I really love this kind of minimal looks :D

  NEW DECOR POST | Living Room with Emerald Green
  InstagramFacebook Oficial PageMiguel Gouveia / Blog Pieces Of Me :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne zestawienie :)
  kalaafi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Dokładnie tak. To nie lajki decydują o wartości tylko to co mamy w środku. Świetne zdjęcia. Zapraszam na mojego bloga
  weekendoweprzemyslenianastolatki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. ładnie :)

  http://mynaszstyl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie spodziewałam się, że media społecznościowe wypaczą psychikę części z nas tak bardzo.... Nikomu nie życzę, by spotkał na swojej drodze takich ludzi.
  PS: bardzo ładne butki :)

  OdpowiedzUsuń
 8. I like yout outfit :)
  Happy Friday Dear! Kisses,

  https://dajanaerd.wordpress.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Great outfit dear ! :-) xoxo

  NEW POST !
  VISIT & FOLLOW MY BLOG PEOPLE :
  http://katycolorfulfreak.blogspot.com/2016/03/unicorn-tears.html

  OdpowiedzUsuń
 10. Moje najwygodniejsze buty. Uwielbiam taki prosty na luzie stròj a nie wyciumkane Bóg wie co

  OdpowiedzUsuń

Visits

Obserwatorzy