W roli głównej – biel

13:50

Biel to kolor posiadający siłę. Ten podstawowy, często niedoceniony kolor potrafi poprzez odpowiednie dodatki zrobić piorunujące wrażenie. Klasyk ten można znaleźć w garderobach na całym świecie, niezależnie od tego, jaki styl preferują jego właściciele.
To jedna z ulubionych barw Coco Chanel. Wystarczy spojrzeć nawet na jej słynne opakowanie perfum. Do dnia dzisiejszego ma ono barwy biało-czarne. Biały t-shirt noszony przez Marlona Brando stał się symbolem młodzieńczego buntu.
W latach siedemdziesiątych białe tuniki stały się hipisowskim symbolem niewinności, natomiast takie osoby jak Dawid Bowie, czy Bianca Jagger użyli bieli do stworzenia nowego androgenicznego stylu.
Lata dziewięćdziesiąte to czasy, w których to właśnie biały t-shirt stał się modną częścią każdej garderoby.
Biel może być noszona z czym tylko chcemy. Jest nieskończenie uniwersalna i otwarta na różne propozycje.
Prezentowaną spódniczkę wygrzebałam z dna szafy mojej mamy. Zastosowałam kilka małych poprawek, cięć, zwężeń i pasuje jak ulał. Zestawiłam ją z pomarańczową bluzką, która dodała do tej stylizacji energii i soczystości. Taki zestaw idealnie sprawdza się, gdy w powietrzu czuć lato, a my chcemy eksponować nasze opalone ciała. Dodatkowo zapewnia nam świeżośći lekkość :)


Bluzka - Orsay

You Might Also Like

0 komentarze

Visits

Obserwatorzy